בתאריכים 8 במרץ עד 28 במרץ 2015 יתקיים מבצע הסברה והתרמה לתמיכה במשפחות גיבורות, משפחות המתמודדות עם מצבים מאתגרים של ילדיהן, בשל מחלה אקוטית או לקות כרונית.

המבצע יתקיים ברשתות השונות של מועדון You וקבוצת אלון: מגה, מגה בעיר, רשת YOU, רשת אלונית (בעיר, בכפר), רשתות ורדינון ונעמן, רשת SI קפה. המבצע הוא יוזמה של מועדון הלקוחות You, בשיתוף פעולה עם הארגונים קשר, אלו"ט, נט"ל וגדולים מהחיים.

הקמת קהילות יישוביות של הורים לילדים
עם צרכים מיוחדים
“מחנה קטנטנים” נופש תמיכה למשפחות לילדים חולי סרטן בגיל הרך
טיפול נפשי לילדים נפגעי טראומה ומשפחותיהם בדרום
מרכזי תמיכה וסיוע למשפחות לילדים על הרצף האוטיסטי
תרמו 2 ₪ / 5 ₪ / 10 ₪ או יותר - באחת מהרשתות: מגה, מגה בעיר, רשת YOU, רשת אלונית (בעיר, בכפר), רשתות ורדינון ונעמן, רשת SI קפה.
אם אתם מכירים משפחות שהמידע באתר זה יכול להועיל להן, תנו להן את מספרי הטלפון המופיעים באתר
מספרים ללקוחות שלנו על המשפחות בסניפים, באתרי האינטרנט ובדפי הפייסבוק שלנו, בדיוורי החשבוניות החודשיות לבתים, ומזמינים אותם לתרום כסף.
תורמים משאבי ניהול ותפעול
כדי להוציא את המבצע הזה לפועל.
תורמים 50,000 ₪ לפרויקטים, בנוסף לתרומת הלקוחות.
תורמים שטחי פרסום בשווי עשרות אלפי שקלים להפצת המסר ע”י חברות המדיה והתקשורת של הקבוצה: ישראל פוסט,
רדיו eco99fm, רדיו 103FM, רדיו 104.5fm
ערך המשפחה חשוב לחברי המועדון, ללקוחות רשתות המועדון, ולעובדיהן. לכן בחרנו למקד את המעורבות החברתית שלנו בפעילויות לקידום איכות חיי המשפחות בישראל. זוהי פעילות שהחלה בשנת 2012 ותימשך שנים רבות.

בשנת 2013 קיימנו מבצע התרמת-לקוחות למאבק באלימות במשפחה ברשתות הקבוצה. לקוחותינו תרמו 676,000 ₪, ואנחנו הוספנו תרומה של 50,000 ₪. בנוסף לפעילות בתחום המשפחה, קבוצת אלון תורמת לקהילה מיליוני ₪ מדי שנה.
עוד על מדיניות ופעילות
התרומה שלנו לקהילה
להקים קהילות יישוביות של הורים לילדים עם צרכים מיוחדים
בישראל חיים יותר מ- 330,000 ילדים עם צרכים מיוחדים. עמותת קשר מסייעת להורים לילדים עם צרכים מיוחדים להקים קהילה של "משפחות מיוחדות" ביישוב מגוריהם. הקהילות מהוות מקור לכוח, תמיכה, סיוע וערבות הדדית. הן פועלות כקבוצות כוח לפיתוח שירותים ומענים בעיר עבור הילדים והמשפחות, שבהיעדר הקהילות חוות לעתים קרובות בדידות חברתית וחוסר אונים מול המערכות הציבוריות.

התוכנית משפיעה לטובה - מרמת הפרט, דרך המשפחה, ועד לקהילה הרחבה. קהילות יישוביות פועלות כיום באשקלון, רחובות, הרצליה, פתח תקווה, באקה אל גרבייה, קצרין גולן, כפר כנא, בת ים, מזרח ירושלים, אילת, חיפה, קרני שומרון, מגדל העמק, חולון. התרומות שיתקבלו בקמפיין משפחות גיבורות יאפשרו הקמת קהילות בחמישה ישובים נוספים, ויסייעו ל- 1,500 משפחות מיוחדות לצאת ממעגל הבדידות ולקדם את השירותים בקהילה.

לחצו כאן למסמכים ואישורים של עמותת קשר >
להשתתף במחנה-קיץ לקטנטנים חולי סרטן ולבני משפחותיהם
מדי שנה מאובחנים בישראל 700 מקרים של סרטן בקרב ילדים. עמותת גדולים מהחיים מקיימת מחנה קיץ ייחודי למשפחות של תינוקות וילדים חולי סרטן בגיל 0-7. המחנה מאפשר לילדים הצעירים ולמשפחותיהם הפוגה מהטיפולים הקשים, ומהווה הזדמנות לחיזוק התא המשפחתי אשר נפגע באופן דרמטי כתוצאה ממחלת הילד.

מחנה הקיץ נותן למשפחה הזדמנות לחזור ולהיות משפחה מאוחדת - לפחות למשך תקופת המחנה. רוב המדריכים במחנה הינם בוגרי "גדולים מהחיים", אשר ניצחו את הסרטן והחלימו. הם מהווים דוגמא אישית וכוח תמיכה נפשית לכל שאר המשתתפים. התרומות שיתקבלו בקמפיין משפחות גיבורות יאפשרו לעשרות קטנטנים חולי סרטן ומשפחותיהם להשתתף במחנה קיץ 2015.

לחצו כאן למסמכים ואישורים של גדולים מהחיים >
לקבל טיפול נפשי לילדים נפגעי טראומה בדרום, ולבני משפחותיהם
מבצע צוק איתן מאחורינו, אבל כ-70% מילדי הדרום, בפרט בגילאי 7-12, סובלים מתסמינים פוסט-טראומטיים. עמותת נט"ל מפעילה ניידת טיפול נפשי, המביאה את אנשי המקצוע (דוברי עברית, רוסית ואמהרית) אל בתיהן של המשפחות, וכך מתאפשר טיפול פרטני בילדים ובהורים בנפרד, וכן במשפחה כולה יחד, בסביבתה הטבעית ללא צורך לעזוב את הבית שנתפס כמקום מוגן ובטוח.

הטיפולים מסייעים לחזק את החוסן האישי והמשפחתי, לשפר את מערכות היחסים בין הורים וילדים, ולהקנות מיומנויות אישיות ומשפחתיות למטופלים להתמודדות עם מצבי לחץ וטראומה, שיסייעו להם להתמודד עם מצבי משבר וחירום בעתיד. התרומות שיתקבלו בקמפיין משפחות גיבורות יאפשרו לעשרות משפחות לקבל טיפול נפשי, כדי לחזור לחיי שיגרה.

לחצו כאן למסמכים ואישורים של נט"ל – נפגעי טראומה על רקע לאומי >
לקבל סיוע במרכזי אלו"ט למשפחה
בארץ חיות אלפי משפחות המתמודדות עם גידול של ילד אוטיסט, ובמקרים מסוימים– מתמודדות עם גידולם של שניים או שלושה ילדים אוטיסטים. מרכזי אלו"ט למשפחה מסייעים למשפחות של ילדים עם אוטיזם בישראל, החל מרגע החשד להתפתחות לא תקינה, ולאורך כל מעגל חיי הילדים, לשפר את איכות חיי המשפחה הגרעינית והמורחבת – במקביל לטיפול בילד עצמו.

המרכזים מספקים הדרכה, ייעוץ, סנגור, תמיכה אישית וקבוצתית, הכוון לשירותים הקיימים בקהילה, שירותי מידע ונגישות לספרות מקצועית ולמחקר. זאת על מנת לסייע להורים, לאחים ולסבים בהתמודדותם עם צרכיו המיוחדים של בן המשפחה המאובחן על הספקטרום האוטיסטי.
התרומות שיתקבלו בקמפיין משפחות גיבורות יאפשרו לאלפי משפחות בהן ילד על הספקטרום האוטיסטי, לקבל תמיכה וסיוע במרכזי אלו"ט למשפחה.

לחצו כאן למסמכים ואישורים של עמותת אלו"ט >
לתגובות ושאלות ניתן ליצור קשר עם מנהלת האחריות התאגידית בקבוצת אלון,
יעל לבנטל לב-רן | yaell@bsi.co.il | 03-9282667 | פארק תעשיות אפק, רח' עמל 2 ראש העין 48092